Администратор
Natura, гастропаб
Тернополь, Тернопольская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - відповідальність,- ввічливість,- пунктуальність,- комунікабельність,- досвід роботиУмови роботи : - позмінно 3 / 3 з 09 : 00 до 00 : 00- Розвозка після робочого дня- Харчування- Дружній колективОбов’язки : - Забезпечує роботу з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів ресторану, створенню для них комфортних умов.

 • Здійснює контроль за раціональним оформленням залу, барних стійок, вітрин, і т.д.- Забезпечує чистоту і порядок у залі.
 • Контролює прийом замовлень офіціантами від відвідувачів.- Вживає заходів до запобігання і ліквідації конфліктних ситуацій.
 • Розглядає претензії, зв’язані з незадовільним обслуговуванням відвідувачів, і проводить відповідні організаційно-технічні заходи.
 • Приймає замовлення і розробляє плани проведення й обслуговування ювілейних урочистостей, бенкетів.Детальна інформація за тел. 0976262057 Марія
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява