Провідний інженер-програміст 1С / Провідна інженерка-програмістка 1С
Starlight Media
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Starlight Media

 • один з найбільших медіахолдингів у Східній Європі. Понад половину українського ТБ-продукту, який ви бачите на екранах, виробляємо саме ми. Starlight Media
 • об'єднує телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, ICTV Ukraine, М1, М2, ОЦЕ і компанії, що виробляють шоу та серіали, створюють круті декорації.
 • Наша компанія впроваджує європейські стандарти ведення медіабізнесу, допомагає державі у захисті інтелектуальної власності, розвиває нові майданчики для споживання відео-контенту. Starlight Media

 • перша українська компанія, що підтримала глобальний рух за сталий розвиток. Компанія сприяє повному забезпеченню прав людини, подоланню будь-яких проявів дискримінації та розширює корпоративні можливості для кар'єрної реалізації жінок.
 • І сьогодні департамент розробки корпоративних інформаційних систем Starlight Media оголошує конкурс на посаду провідного(ої) інженера(ки)-програміста(ки) 1С Що ми вам доручимо?

  Участь в проекті розробки на платформі 1С 8 Доопрацювання існуючого функціоналу та впровадження нового функціоналу Радо запросимо вас на співбесіду, якщо ви : Маєте досвід на аналогічній посаді від 1-го року Є експертом з програмування в середовищі 1С : Підприємство 8 , BAS ERP Володієте досвідом роботи з керованими формами Клієнтоорієнтовані, вмієте працювати в команді, здатні працювати в режимі багатозадачності, швидко навчаєтесь, уважні до деталей.

  Ми пропонуємо вам : Самореалізацію у творчому середовищі Офіційне працевлаштування і всі соціальні гарантії відповідального роботодавця Конкурентну заробітну плату і можливості її щорічного зростання Програму підтримки молодих батьків Страхування життя та здоров’я за рахунок компанії та можливість застрахувати рідних Цілодобовий медичний супровід за рахунок компанії Участь у корпоративному фонді взаємодопомоги в екстрених ситуаціях Знижки у різних сервісних компаніях курорти, туроператори, салони краси, спортзали, заправки тощо Широкі можливості навчання, особистісного, професійного та кар'єрного розвитку.

  Чекаємо на ваші резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява