Старша медична сестра ДНЗ
ДНЗ № 177
Украина, Запорожье
6 днів тому
source : Jobs.ua

Требования : Медична освітаОбязанности : Старша медична сестра здійснює : 2.1. Щоденний огляд дітей. 2.2. Стежить за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у ДНЗ.

2.3. Контролює якість харчування в ДНЗ. 2.4. Проводить санітарно-просвітницьку роботу.Условия : Старша медична сестра : 3.

1. Проводить щоденний огляд зіву та шкіри дітей. 3.2. Здійснює систематичний нагляд за виконанням санітарних правил і режиму дня.

3.3. Проводить профілактичні щеплення за призначенням лікаря. 3.4. Впроваджує нові форми роботи щодо оздоровлення дітей та надає консультації батькам.

3.5. Розробляє перспективне меню та картки страв з урахуванням технологій приготування та складає щоденне менюрозкладку.

3.6. Робить щоденний підрахунок натуральних норм основних продуктів. 3.7. Проводить щоденний органолептичний контроль готових страв.

3.8. Здійснює своєчасне придбання вітамінів, медикаментів, іншого медичного обладнання та інвентарю; комплектує аптечку невідкладної медичної допомоги.

3.9. Своєчасно проходить медичний огляд і відповідає за своєчасне проходження медичного огляду інших працівників ДНЗ. 3.

10. Організовує випуск санбюлетенів, стіннівок щодо профілактики захворювань, проводить заняття з персоналом щодо закріплення медичних знань та надання першої медичної допомоги.

3.11. Готує необхідні документи для вступу дітей до школи. 3.12. Стежить за маркуванням меблів та посуду. 3.13. Відповідає за ведення медичної документації.

3.14. Постійно підвищує свій фаховий рівень шляхом курсової перепідготовки. 3.15. Дотримується вимог нормативних документів з охорони праці, пожежної безпеки.

3.16. Бере участь у проведенні ремонту в ДНЗ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява