Охоронник (ж/м Тополя-3)
Епіцентр К
Днепр, Днепропетровская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

У команду національної мережі "Епіцентр К" запрошуємо на роботу охоронника за адресою : м. Дніпро, Запорізьке шоссе, 62-к (ж / м Тополя-3).

Компанія пропонує : офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24 к.дн., оплачувані лікарняні; cтабільну заробітну плату від 9 000 грн.

 • премії; харчування за кошти компанії відвідування тренажерної зали; знижки при купівлі товарів у мережі торговельних центрів.
 • Ваші завдання : здійснювати контроль за збереженням товарів, торговельного устаткування та інших матеріальних цінностей;
 • запобігати винесення безоплатного товару через каси, виявляти випадки крадіжок; вживати заходів по запобіганню і ліквідації конфліктних ситуацій.

  Що для нас важливо : служба в ЗСУ (бажано); високий рівень відповідальності; фізична витривалість. Виникли питання або цікавлять подробиці?

  Телефонуйте або надсилайте резюме. З повагою, команда HR Епіцентр К ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙ

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява