Провідний фахівець ( Інженер)
Первый Украинский Международный Банк, ПАО / ПУМБ
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Перший Український Міжнародний Банк - великий і надійний приватний банк, який вже більше 28 років працює на українському фінансовому ринку, запрошує приєднатися до своєї професійної команди.

Вимоги до кандидата : - Досвід адміністрування OC MS windows Server, Linux.- Досвід адміністрування Active Directory.- Досвід адміністрування ABC Scrooge.

 • Розуміння роботи мережі.- Високі аналітичні навики.Основні функціональні обов'язки : - Участь в процесі моніторингу інцидентів інформаційної безпеки.
 • Перегляд та аналіз журналів аудиту подій інформаційних систем.- Розслідування інцидентів.- Аналіз повноваження працівників АБС та розслідування повязані з використанням АБС.
 • Аналіз ризиків бізнес процесів.- Перегляд та аналіз журналів аудиту подій інформаційних систем.- Надання консультацій, методологічної та практичноі допомоги структурним підрозділам з питань, що належать до його компетенції.
 • Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування (трудова книга);- Білу заробітну платню- Робота в Києва (м. Контрактова Площа)- Дружний і професійний колектив- Підтримка ментора на період адаптації- Цікаві та різнопланові завдання і проекти.

  Приєнуйтесь до нашої команди. Телефонуй за номером : 093-550-55-99. До зустрічі

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява