Бизнес-аналитик 1С
DNIPRO-M, ООО
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Dnipro-M - міжнародний бренд інструментів для будівництва та ремонту. У зв'язку з активним ростом і розширенням мережі, компаніяDnipro-M шукає в команду аналітика бізнес-процесів.

Чому наші співробітники обрали нас? - дивіться ТУТDnipro-M пропонує : - Мотиваційну заробітну плату : 20 000 - 35 000 грн.

 • за результатами співбесіди.- Графік роботи : 5 / 2 9 : 00 до 18 : 00- Реалізацію амбіцій в цікавих проектах і перспективу кар'єрного росту;
 • Розвиток професійних та особистісних якостей в навчальних програмах Business start і Академії Корпоративної освіти . Посилання на відео Business start : https : / / youtu.
 • be / LgvIBAMXkCk- Офіційне працевлаштування;- Курси іноземних мов : англійської та китайської;- Добиратися до роботи з комфортом.

  У нас є власна розвозка від м. Тараса Шевченка;- Безкоштовний чай, кава, фрукти й корпоративний зв'язок;- Якщо ви любитель двоколісного транспорту, можете не хвилюватися за свого сталевого коня.

 • У нас є велопарковка на території офісу.До Вашого функціоналу входитиме : - Аналіз потреб бізнесу компанії і складання вимог до майбутнього програмного рішення- Активну участь в проектах по впровадженню 1С : ERP- Вивчення, аналіз та опис бізнес-процесів предметної області в рамках реалізованих проектів- Розробка нових алгоритмів і бізнес-процесів роботи компанії;
 • Написання технічних завдань для програмістів- Тестування роботи 1С за підсумками впровадження та приймання робіт від програмістів- Аналіз і контроль правильності облікових даних, отриманих в результаті роботи нових бізнес-процесів, побудова звітності- Написання інструкцій та регламентів по автоматизованим процесам, опис складання документації по новим алгоритмам роботи для користувачів;
 • Супровід поточного функціоналу в ІБ 1С, консультація і підтримка користувачів по роботі з впровадженим функціоналомНеобхідні навички та знання : - Досвід роботи консультантом 1С, бізнес-аналітиком 1С в компанія по впровадженню ПП 1С або в інших компаніях на цій позиції від 2 років- Вміння написання ТЗ програмістам 1С- Уміння тестувати доопрацювання, описувати баги і контролювати процес розробки- Знання основ складського, бухгалтерського та управлінського обліку по продуктах на платформі 1С- Знання основ методології розробки програмного забезпечення- Великим плюсом буде наявність сертифікатів по програмним продуктам на платформі 1С- Знання та досвід роботи з різними конфігураціями 1С 8.
 • 3 (ERP / ЗУП / УТП / УНФ)- Великим плюсом буде 1С : ERP / BAS : ERP, 1С : ЗУП і Бухгалтерія.Ви - наш ідеальний кандидат? Тож, приєднуйтесь до драйвової команди Dnipro-M! Відправляйте своє резюме прямо зараз.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява