Продавець відділу заморожених товарів (Теремки)
Metro Cash and Carry
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Описание вакансииДас Іст робота для тих, хто- енергійно викладатиме товари на полиці;- уважно перевірятиме терміни реалізації та цінники;
 • вправно керуватиме електроштабелером, механічною роклою та електронавантажувачем. Нашим продавцям є, де розвернутися : - Усі дивуються, як швидко наші продавці починають орієнтуватися в безлічі товарів, страв та кулінарних тонкощів, бо ми чемпіони з різноманітності та унікальності асортименту.
 • В цьому шаленому світі так добре мати передбачуваний та зрозумілий графік роботи і заробіток. Це ми гарантуємо.- Усі необхідні продавцю знання зібрані в зручні формати : хочеш відео, хочеш книги, хочеш тренінг.
 • Більше знаєш більше заробляєш. Звісно, в METRO офіційне працевлаштування, регулярна і прозора винагорода, змінний графік роботи, оплачувані відпустки та лікарняні, страхування, якісна форма з індивідуальним пошивом та обслуговуванням і німецькі стандарти якості.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява