Analityk systemowo-biznesowy
Pivotal Polska Sp. z o.o.
Odesa, UA
6 днів тому
source : Just Join IT

Enterprise Architect (junior)

BPMN (regular)

Szukamy najlepszych, doświadczonych analityków systemowo-biznesowych do naszych projektów związanych z wdrażaniem naszych rozwiązań u klientów z różnych branż.

Aktualnie poszukujemy :

  • osób z doświadczeniem w branży finansowej (w tym bankowości)
  • osób z doświadczeniem w branży dystrybucji detailicznej
  • osób z doświadczeniem we wdrażaniu systemów klasy ERP i / lub CRM
  • osób z doświadczeniem z projektowaniem rozwiązań integracyjnych.
  • Zakres obowiązków

  • Spotkania z klientem, zrozumienie wyzwań i celów biznesowych klienta, zbieranie wymagań biznesowych
  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie
  • Tworzenie koncepcji i szczegółowych projektów rozwiązania oraz elementów architektury
  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Planowanie i koordynacja zmian w projekcie pod kątem spójności i zgodności z architekturą
  • Realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń
  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram)
  • Wymagania

  • Min. 3-letne doświadczenie w realizacji powyższych obowiązków jako samodzielny analityk, najchętniej po stronie Dostawcy
  • Znajomość zasad realizacji projektów Agile / Scrum i wykorzystania narzędzi typu Redmine / Jira
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania : wymagań, procesów, danych
  • Znajomość jednej z wymienionych branż,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe atuty

  • Znajomość Enterprise Architect
  • Możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Co oferujemy

  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji i firm
  • Profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia)
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Повідомте про це