Продавець-консультант, представник компанії
Солрей, ООО
Черновцы, Черновицкая область
19 годин тому
source : Jobs.org.ua

В компанії Солрей , торгова марка Heat Plus, відкрита вакансія Продавець-консультант, представник постачальника" в гіпермаркеті Епіцентр (Чернівці).

Компанія займається системами електричного опалення і обігріву, теплою підлогою, керамічними обігрівачами, гріючими килимками та іншими приладами на основі Корейської інфрачервоної плівки Heat Plus.

Детальніше про продукцію та послуги : http : / / heatplus.ua / , http : / / heatplus.com.ua / , http : / / solray.com.ua / Умови роботи : - Робота в приміщенні гіпермаркету Епіцентр (м.

Чернівці). Продаж популярної системи електричного опалення і обігріву.- 8-годинний робочий день, обідня перерва.- Вихідні дні на вибір.

 • Субота, неділя торгові дні.- Навчання та стажування відбувається на місці та оплачується згідно ставки.- Молодий дружний колектив.
 • Офіційне працевлаштуванняВимоги : - Особисті якості : комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість, охайний вигляд, вміння працювати в команді, готовність працювати в інтенсивному режимі, відповідальність, уважність, пунктуальність.
 • Вміння працювати в конкурентному середовищі.- Досвід прямих продажів буде перевагою.Обов’язки : - Консультація покупців згідно асортименту продукції компанії.
 • Підтримання стендів і полиць з товаром в належному стані.- Прийом товару.- Участь у процесі замовлення продукції.- Винагорода в місяць обговорюється на співбесідіКерівник напрямку Олександр +38 067 126 01 25
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява