Інженер-кошторисник у Вознесенськ
Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56 (URD Українські дороги)
Вознесенск, Николаевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

URD Українські дороги успішна, стабільна компанія із 52-річним досвідом роботи в галузі будівництва та ремонту автомобільних доріг в Україні.

Ми стрімко розвиваємося і зараз в нашій команді працює більше 1200 чоловік. На сьогодні компанія розширила сферу діяльності у 8-ми областях України : Хмельницькій, Вінницькій, Чернівецькій, Рівненській, Житомирській, Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

В активах : 8 асфальтобетонних заводів, завод мінерального порошку та більше 600 одиниць техніки. За останні три роки побудовано 550 км доріг.

Компанія постійно розширює свої горизонти та дбає про забезпечення високої якості роботи. Для цього ми продовжуємо будувати нові заводи, закуповуємо сучасну техніку та запрошуємо кращих фахівців.

 • Основні види діяльності : - Будівництво, капітальний, поточний ремонт та обслуговування автомобільних доріг та вулично-дорожньої мережі міст;
 • Благоустрій промислових територій та житлових районів міст;- Виготовлення дорожньо-будівельних матеріалів;- Мостобудівництво.
 • Запрошуємо в команду інженера-кошторисникаВимоги до кандидатів : - Досвід роботи від 3-х років сфера діяльності дорожнє будівництво / будівництво;
 • Уміння читати проекти і технічну документацію;- Ведення нормативних документів;- Знання АВК, Смета;- Відповідальність, уважність, точність розрахунків, розуміння роботи.
 • Функціональні обов’язки : - Розрахунок кошторису відповідно до технічного завдання;- Ведення об'єкту в процесі будівництва від початку до завершення;
 • Здача актів виконаних робіт Замовнику;- Ведення супроводжувальних документів.Ми пропонуємо : - Повну зайнятість;- Високий рівень заробітної плати;- Гарний та дружній колектив.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява