Головний спеціаліст відділу фінансово-бухгалтерського обліку, кадрової та правової роботи
Нова державна служба України
Львов, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

1.ОсвітаВища (економіка, фінанси)

Ступінь вищої освітиБакалавр, молодший бакалавр

2.Досвід роботи Досвід роботи не обов’язковий

3.Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1.Здійснення самостійного і в повному обсязі ведення бухгалтерського обліку необоротних активів, запасів та інших активів, власного капіталу та зобов’язань, доходів та витрат за прийнятою в установі формою бухгалтерського обліку та своєчасного відображання в бухгалтерському обліку операцій, пов’язаних з їх рухом.

2.Подання у визначені терміни начальнику відділу бухгалтерського обліку даних щодо руху товарно-матеріальних цінностей та їх залишків у департаменті.

3.Складання та аналіз відомостей та інших бухгалтерських документів на видачу товарно-матеріальних цінностей, оформлення результатів їх руху.

4.Проведення інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, документів, розрахунків та здійснення оформлення її результатів.

5.Здійснення своєчасного списанням з обліку товарно-матеріальних цінностей, що непридатні до використання та у випадках недостач чи псування товарно-матеріальних цінностей з вини матеріально-відповідальних осіб.

6.Проведення звірки відповідності даних бухгалтерського обліку фактичним даним на місцях збереження товарно-матеріальних цінностей.

7.Забезпечення зберігання бухгалтерських документів, їх оформлення у встановленому порядку.

8.Здійснення списання дебіторської та кредиторської заборгованості, нестач та інших втрат з додержанням законності такого списання.

9.Аналіз та проведення перевірки первинних бухгалтерських документів.

10.Здійснення повного та достовірного відображення інформації, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах бухгалтерського обліку.

11.Забезпечення у межах компетенції ділового листування з установами, організаціями в межах наданих повноважень.

12.Здійснення оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів (http : / / e-data.gov.ua) інформації про використання коштів.

13.Здійснення перевірки планових показників, аналіз стану дебіторської та кредиторської заборгованості, що відображені у звітах департаменту та підвідомчих установ.

14.Ведення обліку показників проведеного фінансування підвідомчих установ.

15.Складання нагромаджувальних, обігових відомостей, облікових регістрів (меморіальні ордери, головної книги тощо).

16.Складання та подання, згідно затверджених форм, у повному обсязі та у встановлені терміни фінансової, статистичної звітності департаменту та іншої періодичної звітності.

17.Прийняття від підвідомчих установ квартальної та річної бюджетної та фінансової звітності, узагальнення та подання зведених звітів в органи ДКСУ.

18.Забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів.

19.Виконання інших завдання та функцій, що стосуються компетенції відділу, в тому числі щодо здійснення перевірок та внутрішнього аудиту стану бухгалтерського та фінансового обліку установ, закладів, що фінансуються з обласного бюджету, головним розпорядником коштів яких є департамент соціального захисту.

20.Проведення реєстрації бюджетних та фінансових зобов’язань, підготовка та подання платіжних доручень до органів державної казначейської служби за видатками державного та обласного бюджетів.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

За строковим трудовим договором на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

для особи, яка досягла 65-річного віку, строк призначення встановлюється відповідно до пункту 4 частини другої статті 34 Закону України Про державну службу )

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад - 5500,00 гривень.

2. Розміри надбавки до посадового окладу за вислугу років та ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до Закону України Про державну службу , постанови Кабінету Міністрів України від 18.

01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами).

3. Преміювання відповідно до чинного законодавства

Термін подачі заявок : 2021-04-12

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява