Administrator Systemów IT
TeamQuest
Odesa, UA
4 днів тому
source : Just Join IT

English (regular)

Nasz klient jest szybko rozwijającą się firmą konsultingową i usługową IT, specjalizującą się w rozwiązaniach DevOps / Infrastructure.

Pomaga klientom przekształcać się i budować przyszłość ich biznesu!

Poszukujemy osób z Warszawy / Sopotu / Ewentualnie zdalnie.

Zadania :

  • Bezpośrednia współpraca z klientem;
  • Świadczenie usług wsparcia technicznego;
  • Współpraca z różnymi zespołami biznesowymi i technicznymi

    Instalowanie, konfigurowanie i administrowanie systemami operacyjnymi

    Monitorowanie stanem systemów informatycznych

    Rozwiązywanie problemów napływających do działu

    Obsługa działań w ramach procesów oraz narzędzi ITSM

    Projektowanie, wdrażanie rozwiązania i tworzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania :

    Samodzielne i proaktywne podejście.

    Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft.

    Znajomość rozwiązań Microsoft O365.

    Dobra znajomość sprzętu IT.

    Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux.

    Znajomość LAN / WAN, NAS, DNS, AD.

    Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 / B2.

    Mile widziane :

  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów Linux / Windows;
  • Oferujemy :

    Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz udział w innowacyjnych i ambitnych projektach.

    Udział w międzynarodowych projektach.

    Swobodę działania w powierzonym zakresie.

    Przyjazną atmosferę.

    Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

    Udział w budowaniu wartości Firmy.

    Elastyczną formę i godziny współpracy.

    Повідомте про це