Арматурник
NOVELEX Group
Украина, Львов
3 днів тому
source : Jobs.ua

Запрошуємо до співпраці МОНОЛІТНИКІВ у ПольщіЯКЩО ВИ ПЕРЕБУВАЄТЕ НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ І ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИЯКЩО ВИ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ТА НЕ ПІДЛЯГАЄТЕ ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ, АЛЕ Є НЕОБХІДНІСТЬ ПРАЦЮВАТИТЕЛЕФОНУЙТЕ.

 • 05 (Viber, Telegram, WhatsApp)...57Співпраця на основі контрактуРозрахунок оплати ВІД ВИРОБІТКУСередня ОПЛАТА НА ПРАЦІВНИКА від до зл.
 • на руки в місяць, в залежності від об&#;єму виконаних робіт, виконання графіку та дотримання якостіМіста виконання робіт : Вроцлав, Краків, Катовіце, Познань, Єлєня Гура та іншіОбов’язки : Будівництво залізобетонних конструкцій житлових та комерційних об&#;
 • єктівАрмуванняМонтаж опалубки та заливка бетонуДоукомплектовуємо існуючі бригади окремими фахівцями (випробувальний термін 2 тижні, з погодинною оплатою)Вимоги : наявність закордонного паспорта;
 • досвід роботи від 1 року в зведенні будівель методом монолітного будівництва;знання норм і технології виконання робіт на всіх етапах технологічного процесу;
 • фізичне здоров’я, відповідальність, дисциплінованість, бажання працювати в команді.Умови роботи : надаємо житло за рахунок компанії, котре обладнане всім необхідним : кімнати на 4 8чол.

 • з спільною кухнею та вигодами, харчування за власний рахунок;доставляємо до місця виконання робіт;забезпечуємо усіма необхідними дозвільними документами : дозволи, види на проживання, інструктажі, допуски з безпеки праці тощо;
 • забезпечуємо усім необхідним професійним інструментом, обладнанням та засобами індивідуального захисту : системи опалубки PERI, Doka, інструмент HILTI, тощо.

  організовуємо медогляд перед початком роботи, у разі потреби допомагаємо знайти потрібного лікаря та зробити запис, допомогаємо при зверненні в страхову компанію.

 • робочі дні понеділок субота;
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява