Фрезерувальник
ДП «Морський торговельний порт «Южний»
Украина, Южное
5 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : фрезерувальник 6 розряду, громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації та відгуків про працю та / або схвальних характеристик.

Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією фрезерувальника 5 розряду - не менше 1 року.

Умови роботи : на робочий день, прямий роботодавець, постійне працевлаштування, один із кращих колективних договорів в Україні, медичне страхування з можливістю оформлення страховки на членів родини, безвідсоткові позики, можливості професійного розвитку, участь у спортивних і розважальних заходах, проведення екскурсійних поїздок вихідного дня, санаторно-курортне лікування, корпоративні заходи і традиції Державного підприємства Морський торговельний порт Южний , оздоровлення дітей співробітників у дитячих оздоровчих центрах України та спортивних секціях міста Южне.

Обов'язки : Фрезерує особливо складні експериментальні деталі та ті, що дорого коштують, і інструмент за 1 - 5-м квалітетами (1 - 2-м класами точності), які мають декілька сполучених з криволінійними циліндричних поверхонь, з важкодоступними для оброблення та виміряння місцями, з застосуванням універсального і спеціального різального інструменту та оптичних пристроїв.

Фрезерує особливо складні великогабаритні відповідальні деталі, вузли, тонкостінні довгі деталі, які зазнають жолоблення та деформації, на унікальних фрезерних верстатах різних конструкцій.

Установлює великі і відповідальні деталі, які вимагають комбінованого кріплення та точного вивіряння в різних площинах, в тому числі виконання указаних робіт з оброблення деталей з важкооброблюваних високолегованих і жароміцних матеріалів методом суміщеного плазмово-механічного оброблення.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява