Головний бухгалтер неприбуткової організації
Академия Современного Образования
Киев
3 днів тому
source : Электронный Центр занятости населени

Освітньо-виховний комплекс Академія Сучасної Освіти А+ шукає Головного Бухгалтера неприбутковії організації. Хто ми? "Академія Сучасної Освіти А+" -

це сучасний культурно-освітній центр, за плечима якого понад 5 років успішної роботи. До нашого комплекса входить Початкова школа повного дня, Гімназія А+, двадитячих садка, Дитячий клуб А+, Центр раннього розвитку, Музична, Танцювальна та Спортивнашколи, Художнястудія, Мовнийцентр, Студія дитячого фітнесу та Центр вивчення іноземних мов.

Де ми знаходимось? Лівий берег Києва, яскравий житловий комплекс Комфорт Таун , вул. Регенераторна, в 10 хвилинах пішки від зупинки Комфорт Таун".

Обов'язки : Формування та впровадження правил, підходів, процедур управління надходженнями, виплатами. Складання фінансової звітності компанії щомісяця, підготовка фінансових звітів для акціонерів, органів державної влади та керівництва Компанії.

Організація контролю витрат і платежів відповідно до умов договорів. Планування та здійснення діяльності з удосконалення процесів бухгалтерського обліку та звітності.

Комунікація з державними органами (податкова, фонди, статистика), банківськими структурами. Забезпечення та ведення документообігу і бухгалтерської звітності.

Вимоги : Впевнений користувач ПК : MS Office, 1С 8.2, 8.3, MEDOC, UTP. Відмінне знання податкового обліку, податкового законодавства, законодавства в частині ведення бух.

обліку в неприбуткових організаціях. Досвід проходження перевірок контролюючих органів. Практичний досвід та експертиза організації та ведення бухгалтерського обліку в неприбутковій організації.

Що ми пропонуємо? Роботу в команді, яка виводить сучасну шкільну освіту на новий рівень. Комфортні умови роботи. Додаткове навчання за рахунок компанії згідно політик компанії.

Можливості професійного розвитку. Корпоративний мобільний зв'язок згідно політик компанії. Медична страховка згідно політик компанії.

Офіційне працевлаштування та конкурентний рівень оплати праці. Нормований робочий день.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява