Менеджер з документообігу / Діловод
ООО ЛЮКСОПТИКА
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Національний лідер оптичного ринку ЛЮКСОПТИКА оголошує конкурс на вакансію : Менеджера з документообігу до відділу розвитку Наша місія Люксоптика оберігає зір! Компанія ЛЮКСОПТИКА це : стабільність і впевненість : працюємо з 1994 року, понад 180 оптик в Україні;
 • соціальна спрямованість бізнесу; оригінальна високоякісна продукція відомих світових брендів (Prada, Miu Miu, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana, Versace, Christian Dior і багато інших);
 • широкий спектр послуг і високий рівень обслуговування; професійні лікарі-офтальмологи для дорослих і дітей. Від Вас : Вища освіта (економіка) Досвід роботи від 1 року (діловод, асистент, помічник керівника) Досвід співпраці з підрядниками, з договорами аренди Високий рівень комунікативних здібностей Готовність приймати рішення і брати відповідальність за результати Впевнений користувач : MS Office, 1С, Power Point Знанна англійської мови : ?

  Intermediate. Від нас : Робота у відомій і стабільній компанії Офіційне працевлаштування, згідно КЗпП Соціальні гарантії Корпоративне навчання Дружний колектив, допомога і підтримка колег Можливість кар'єрного і професійного зростання Гідна оплата праці.

  Обов’язки : Контроль підписання договорів оренди (весь ланцюжок внутрішнього узгодження з усіма сторонами) Контроль підписання ДУ до договорів оренди Ведення всіх інформаційних баз які стосуються відділу розвитку Пошук і обробка інформації Підготовка та узгодження документів необхідних для укладання договорів Відправлення та контроль повернення всіх документів відділ Комунікація с контрагентами Організація відряджень співробітників відділу.

  МИ РАДІ БАЧИТИ ВАС В СВОЇЙ КОМАНДІ! Чекаємо на Ваше резюме із зазначенням посади та очікуваного рівня заробітної плати. Надсилаючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних в рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв’язок за результатами розгляду відгуків на вакансію надається тільки в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява