Адміністратор торгового залу (Троєщина)
ФОП Куреновський Олексій Миколайович
Украина, Киев
3 днів тому
source : Jobs.ua
 • В торгівельну мережу СК Маркет (магазин формат біля дому продукти харчування) потрібен АДМІНІСТРАТОР торгового залуУмови праці : Офіційне оформлення;
 • Графік позмінний (три через три дні), за бажанням можливі додаткові зміни);Своєчасна з / п;Можливість кар єрного і професійного росту.

 • Вимоги : Досвід роботи обов'язковий, не менше 2 років;Впевнений користувач 1С версія 8.3, УТП, Excel;Вік : 30 50 років;Проживання на Троєщині або в Деснянському районі;
 • Наявність санітарної книги;Націленість на результат, високий рівень працездатності в умовах великої кількості завдань.Обов'язки : Забезпечення роботи магазину, контроль та порядок в торговому заліМінімізація втрат від списання, уцінки товару, контроль використання витратних матеріалів і т.

  д.Участь в інвентаризаціях контроль дотримання стандартів роботи та правил внутрішнього розпорядку;Забезпечення виконання плану продажів.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява