Бренд менеджер
FADO
Украина, Киев
3 днів тому
source : Jobs.ua

FADO Бренд-менеджерТвоя мотивація буде складати 100% самореалізації та понад 23 000 грн на місяць!Саме зараз ти змінюєш своє майбутнє! Ми знайшли один одного саме тут, саме в цю мить наші шляхи поєднались!Знайомимося?

Я Компанія FADO. На ринку України я живу та розвиваюсь більш ніж 12 років. Я дуже люблю молодих, енергійних та крутих спеціалістів.

Саме такий в мене колектив. Разом ми створюємо надійні рішення у водопостачанні та опаленні в партнерстві з інсталяторами для комфорта в оселі!Ми ті, хто безперервно розвивається, не йде на компроміс в якості, не боїться брати відповідальність, будуємо довгострокові відносини, допомагаємо і підтримуємо одне одного.

І саме зараз ми шукаємо тебе, наш найкращий FADO Бренд-менеджерНашою з тобою метою буде просування бренду FADO на ринку.

Твоя допомога знадобиться у : Аналізі здоров’я бренду та розробці заходів щодо його покращення (впізнаваність бренду, атрибути бренду, сприйняття бренду, лояльність до бренду, digital-репутація бренду)Участь у розробці стратегії позиціонування та розвитку брендуРозробці комунікаційного плану та бюджетуРеалізації бренд-стратегії та комунікаційного плануОрганізації та проведенні маркетингових дослідженьАналізі конкурентівРозробці пропозицій щодо просування продуктуРозробці акцій, аналіз їх ефективностіРозробці та реалізація плану з виведення новинок на ринокРозробка презентацій за продуктами (креатив та маркетинг)Не сумнівайся, що ти зможеш стати членом моєї Команди, якщо, ти маєш вищу освіту (технічну або гуманітарну) та володієш ПК, а саме : Word, Excel, Outlook, CRMBitrix.

Твій досвід буде корисним і необхідним на цій позиції.Сподіваюсь, ти вмієш управляти своїм часом, розставляти пріоритети та спілкуватися з людьми.

З нами ти зможеш реалізувати себе на всі 100.На тебе чекає комфортне робоче місце (р-н Борщагівка).Я попіклуюсь про подальше твоє навчання та розвиток.

Ти будеш мати стабільний дохід та станеш частиною нашого найкращого колективу.Ну що, ти побачив себе на місці FADО Бренд-менеджер, тоді саме тут и саме зараз знайомимось.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява