Помічник керівника по продажам
ДизайнСВ
Черновцы, Черновицкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми шукаємо помічника керівника по продажах Ми шукаємо співробітників, які своєю працею і захопленістю, допоможуть нам зайняти ще більш міцне становище на ринку, оскільки ми вважаємо, що наші співробітники це наша рушійна сила.

Наша компанія займає впевнену позицію на ринку, створюючи сприятливу робочу атмосферу. Ми хочемо бути впевнені, що наші співробітники з задоволенням працюють у нас, а рішення поставлених завдань приносить взаємне задоволення.

Ми займаємося виробництвом виробів зі штучного каменя. В компанії працюють професіонали високого класу, супроводжують клієнтів з початку замовлення і до повного виконання робіт.

За 10 років роботи з формувалися міцні партнерські зв'язки та надійна репутація. Безкоштовно навчання та участь у тренінгах по збільшенню продаж (відповідно й зп).

Кар'єрний ріст керівник салону, заступник директора. Офіційне працевлаштування. Вимоги : Ти розумний, молодий та маєш вищу освіту.

Вмієш працювати на ПК (офіс). Обов'язки : Консультація покупців Ведення документації та звітності. Умови : ставка+ премія від 5000 грн.

9 19, субота по черзі 10 17, неділя- вихідний

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява