Начальник автоколонны / Керівник автоколони
ООО Экспресс Т
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Експрес-Т транспортно-логістична компанія, яка динамічно розвивається і забезпечує вирішення логістичних і експедиційних завдань будь-якої складності.

Наразі відкриваємо конкурс на вакансію керівник автотранспортної ділянки АТП / автоколони (евакуатори, маніпулятори та інші вантажні автомобілі).

 • Обов’язки : взаємодія з водіями, проведення перезміни та організація безперебійної щоденної роботи водіїв ділянки автопарку;
 • проводити співбесіди та прийом на роботу водіїв (телефонні та особисті); організовувати стажування водіїв з подальшою оцінкою та контролем;
 • підвищувати ефективність роботи водіїв; контролювати технічний стан автомобілів (власна ремзона), приймати участь в закупках нової техніки.

 • Вимоги : вміння організовувати роботу і керувати процесами, працювати в команді; грамотна мова, відмінні комунікативні навички;
 • бажання розвиватися і підвищувати свій професійний рівень. Перевагою буде досвід роботи в АТП або у транспортній / логістичній компанії з великим автопарком.

 • Пропонуємо : сучасний великий автопарк з вантажними іномарками (3-5 єврокласу) та іншою спецтехнікою; власний автосервіс;
 • можливість професійного розвитку, реалізувати свої ідеї та потенціал; офіційне працевлаштування; прогресивний дохід за результатами співбесіди.

  Графік роботи та заробітну плату обговорюємо на співбесіді.Надсилайте своє резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява