Водій автокрану (водій-механік)
«Исма Групп КР»
Украина, Кривой Рог
4 дня назад
source : Jobs.ua

ТОВ ІСМА ГРУП КР запрошує на роботу Водія-механіка автокрану м.Кривий Ріг та область Вимоги до кандидата : Освіта середньо-спеціальна або вищаДосвід роботи від 3-х роківНаявність посвідчення за фахом машиніста крана автомобільного 5-6р.

та наявність диплому технік-механік (бажано) Наявність посвідчення водія категорії С;Розуміння технічної частини автокрануЗнання та дотримання вимог охорони праці та техніки безпеки під час проведення робіт.

ВідповідальністьВідсутність шкідливих звичокПунктуальністьНаціленість на результатФункціональні обов’язки : -Виконання змінного завдання-Здійснення ТО / ТР, яке не потребує виїзду до станції облсуговування.

 • Здійснення : навантаження, розвантаження, перевантаження та транспортування вантажу.-Дотримання в чистоті та в робочому стані кран для запобігання простою на виробництві.
 • Умови праці : Стабільну та своєчасну зарплатнюРобота на автокрані (25 тон). МАЗ / ХСРівень заробітної плати : 23. грн.-25.

  від вироботки) Офіційне працевлаштуванняЧекаємо Ваше резюме

  Сообщите об этом задании
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Подать заявку
  Мой email
  Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
  Продолжить
  Форма заявки