Менеджер з продажу продуктів банку / Оператор call-центру
Forward Bank
Черкассы, Черкасская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Forward Bank оголошує відкритою вакансію Фахівця відділу телефонних продажів Forward Bank інноваційний системний банк з іноземними інвестиціями, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів.

Особливу увагу ми приділяємо сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України.

Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування; Гнучкий графік; 28 календарних днів щорічної основної відпустки; Гідний рівень заробітної плати : оклад + щомісячна премія за результатами роботи.

Середня заробітна плата в перші місяці роботи 7500 грн., середня заробітна плата після підвищення кваліфікації 10000 грн.

 • А також : Старт кар'єри у команді професіоналів фінансового ринку; Широкі можливості кар'єрного росту; Додатково оплачуваний період базового навчання та адаптації;
 • Програма адаптації, яка сприятиме більш комфортному та швидкому освоєнню на новому місці роботи; Корпоративна бібліотека, широкий вибір навчальних програм та тренінгів;
 • Стати частиною спільноти однодумців ForwardBankTeam Від тебе ми чекаємо : Вільне володіння українською та російською мовами;
 • Розвинуті комунікативні навички; Привітність та дружелюбність; Бажання працювати у команді та орієнтація на досягнення поставлених цілей.

 • Досвід роботи не обов’язковий, але якщо він у тебе є : у сфері обслуговування клієнтів та по телефону, то це, звичайно, плюс! Що потрібно робити : Продавати банківські продукти по телефону (база клієнтів надається);
 • Консультувати клієнтів по продуктах банку; Проводити опитування. Стань частиною команди Forward Bank зроби крок назустріч до своєї мрії! Відправляй резюме і ми встигнемо зателефонувати тобі вже сьогодні.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява