Нічний контролер медичної продукції (фармацевтичний склад)
ООО БаДМ
Полтава, Полтавская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Провідний український дистриб'ютор медикаментів та засобів медичного призначення ТОВ БаДМ , у зв'язку з розширення штату, запрошує на работу Контролера продукції медичного призначення (фарм.

 • склад, нічна зміна). Якщо Ви у пошуках роботи на часткову зайнятість, де : офіційне працевлаштування з першого робочого дня;
 • платять білу зарплату без жодного дня затримки двічі на місяць на банківську картку; дружній колектив та професійне і лояльне керівництво;
 • комфортні умови на складі; графік роботи : 2 нічні зміни на тиждень (Пн,Чт) корпоративна доставка після нічної зміни. Вимоги до кандидатів : без вимог до досвіду роботи знання ПК на рівні користувача (робота з терміналом) робота із дрібним шрифтом, хороша пам'ять, уважність до деталей та спостережливість фізична витривалість (робота на ногах), вміння працювати у швидкому темпі відповідальність.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява