Інженер з охорони праці
Київський міський центр зайнятості
Киев
2 днів тому
source : HeadHunter

Требуемый опыт работы : 1 3 года

Полная занятость, полный день

Товариство з обмеженою відповідальністю,яка здійснює діяльність з виробництва електричної та теплової енергії шукає в свою команду Інженера с охорони праці.

Обов'язки :

Організовує і координує роботи з охорони праці в Товаристві, здійснює контроль за дотриманням у структурних підрозділах законодавчих і нормативних правових актів з охорони праці.

Вивчає умови праці на робочих місцях, готує і вносить пропозиції щодо розроблення і запровадження більш досконалих засобів захисту від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

Бере участь у перевірках, обстеженнях технічного стану будівель, споруд, устаткування, машин, механізмів, ефективності роботи вентиляційних систем, стану санітарно-технічних пристроїв та санітарно-побутових приміщень.

Вживає заходів щодо припинення експлуатації машин, устаткування і виконання робіт на робочих місцях, якщо виявлено порушення, які створюють загрозу життю і здоров’ю працівників, або можуть привести до аварії.

Контролює надання працівникам встановлених пільг і компенсацій за умовами праці.

Надає структурним підрозділам Товариства методичну допомогу у складанні переліків професій і посад, відповідно до яких працівники мають проходити обов’язкові медичні огляди, а також переліки професій і посад, відповідно до яких на основі законодавства надається компенсація та пільги за важкі, шкідливі або небезпечні умови праці.

Готує проекти наказів і вказівок керівництва Товариства з питань охорони праці, а також пропозиції щодо удосконалення організації роботи з охорони праці.

Контролює виконанням наказів, розпоряджень, приписів з питань охорони праці, а також заходів з усунення причин нещасних випадків, профзахворювань і аварій, зазначених в актах розслідування цих подій.

Складає звітність з охорони праці за встановленими формами й у визначені терміни.

Контролює додержання структурними підрозділами Товариства законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці.

Приймає участь в розслідуванню пожеж, які виникли в Товаристві, установлює причини і умови їх виникнення, виявляє осіб, що винні в виникненні пожеж і загорань.

Розробляє інструкції про заходи пожежної безпеки Товариства.

Вимоги :

Освіта- Повна вища освіта (магістр, спеціаліст).

Досвід роботи- від 2-х років.

Додаткові вимоги :

 • Досвід роботи на виробничих підприємствах теплоенергетичного напрямку буде перевагою.
 • Умови :

 • Графік роботи : з 09.00 до 18 : 00, у Пт до 16 : 45.
 • Місце роботи : м. Київ, вул. Велика Васильківська.

  Ключевые навыки

  Работа в командетеплоенергетикОхрана трудаинженер с охорони труда

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява