Токар /верстатник широкого профілю/
ДП „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”
Украина, Южное
5 днів тому
source : Jobs.ua

вимоги : верстатник широкого профілю, громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації та відгуків про працю та / або схвальних характеристик.

 • повинен знати : - призначення та принципи роботи обладнання, призначення токарного інструменту, пристосувань та засобів користування ними;
 • властивості металів, що застосовуються в роботі;- порядок обробки металів;- правила користування електроінструментом та переносним освітленням;
 • норми і вимоги з охорони праці, протипожежної безпеки і виробничої санітарії;- правила внутрішнього трудового розпорядку підприємства.
 • обовязки : - виточувати необхідні деталі, які застосовуються в ремонті виробничого обладнання а також при ремонті транспортних засобів;
 • виконувати доручення керівництва;- дотримуватися норм і вимог з охорони праці, протипожежної безпеки і виробничої санітарії та правила внутрішнього трудового розпорядку підприємства.
 • умови роботи : на робочий день, прямий роботодавець, постійне працевлаштування, один із кращих колективних договорів в Україні, медичне страхування з можливістю оформлення страховки на членів родини, безвідсоткові позики, можливості професійного розвитку, участь у спортивних і розважальних заходах, проведення екскурсійних поїздок вихідного дня, санаторно-курортне лікування, корпоративні заходи і традиції ДП МТП Южний , оздоровлення дітей співробітників у дитячих оздоровчих центрах України та спортивних секціях міста Южне.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява