Машиніст крана (кранівник)
ДП „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”
Украина, Южное
1 день назад
source : Jobs.ua

вимоги : громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації (машиніст крана (кранівник) 5 розряду, посвідчення водія на право керування автомобілями категорії С ) та відгуків про працю та / або схвальних характеристик.

обовязки : керувати автомобільним краном відповідно до зазначених нижче параметрів під час будівельних, монтажних, навантажувально-розвантажувальних та ремонтно-будівельних робіт.

Виконувати технічне обслуговування крана, брати участь у його плановому запобіжному ремонті, перевіряти стан приладів безпеки й контролю.

керувати автомобільними кранами під час простих монтажних робіт, робіт з навантажування, розвантажування, перевантажування та транспортування елементів будівельних конструкцій штучних, сипких, лісових та інших аналогічних вантажів.

 • Повинен знати : будову, принцип роботи, технічні характеристики крана, основи технологічного процесу монтажу технологічного устаткування, стапельного та секційного складання виробів, конструкцій складальних і розбирання елементів будівель і споруд;
 • визначення маси вантажу за зовнішнім виглядом; правила експлуатації крана та виконання робіт, у тому числі в охоронній зоні поблизу ліній електропередач, комунікацій і мереж та вимоги до якості робіт;
 • правила дорожнього та приоб'єктного руху, встановлену сигналізацію; причини виникнення, способи виявлення та усунення несправностей;
 • режими змащування; норми витрат паливних і мастильних матеріалів та способи їх економії; слюсарну справу з ремонту будівельних чи інших подібних за складністю машин.

  умови роботи : на робочий день, прямий роботодавець, постійне працевлаштування, один із кращих колективних договорів в Україні, медичне страхування з можливістю оформлення страховки на членів родини, безвідсоткові позики, можливості професійного розвитку, участь у спортивних і розважальних заходах, проведення екскурсійних поїздок вихідного дня, санаторно-курортне лікування, корпоративні заходи і традиції ДП МТП Южний , оздоровлення дітей співробітників у дитячих оздоровчих центрах України та спортивних секціях міста Южне.

  Сообщите об этом задании
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Подать заявку
  Мой email
  Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
  Продолжить
  Форма заявки