Транспортний логіст (міжнародні перевезення)
АТП 16363, ОДО
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

АТП 16363 Inter Cargo Delivery одна з перших серед автотранспортних компаній України.На ринку праці ми впевнено лідируємо з 1984 року.

Надаємо послуги вантажоперевезень по Україні та Європі. У нашому портфелі великі європейські та українські компанії (Danon, Nestle, Лакталіс та інші).

Робота в нашій компанії це довгострокові перспективи, закордонні контракти, професійне зростання та розвиток.На підприємстві відкрита вакансія ЛОГІСТ з міжнародних перевезеньОбов’язки : - Вибудовування довірчих взаємин із клієнтом.

 • Прийом та якісне обслуговування всіх заявок з транспорту від довірених клієнтів, використовуючи як транспорт АТП, так і найманий, з метою у майбутньому збільшити обсяги заявок.
 • Розробка маршрутів для водіїв.- Розрахунок економіки маршруту та вибір максимально ефективного.- Робота на зниження простоїв при завантаженні / розвантаженні.
 • Формування пакета документів.- Контролює дебіторську заборгованість.- Контроль доставки / перевезення продукції від А до Я .
 • Дозавантаження водіїв компанії разовими замовленнями.- Проведення роботи із залучення нових клієнтів та збільшення обсягів у довірених клієнтів.
 • Вимоги до кандидата : - досвід роботи транспортним логістом у міжнародних перевезеннях ОБОВ’ЯЗКОВО!- досвід роботи в Della, Lardi.

 • знання документообігу.- досвід роботи у 1С.Умови роботи : - 08.00 17.00 дістанційно .- офіційне працевлаштування, соц.пакет.
 • Заробітна плата складається зі ставки та премії.Відділ персоналу : тел. / viber / telegram 0971376810 Людмила
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява