Охоронник (Шпалерний ринок, Борщагівка)
ФОРА, ООО
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Давай знайомитись!Ми успішно розвиваємось з 2002 року.Драйв - наш стиль життя, який народжує натхнення.Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін.

Втілення інновацій робить нас лідерами.Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди.Запрошуємо ОХОРОННИКА приєднатися до нашої команди.

Тебе очікує відповідальна та динамічна робота, перспектива кар'єрного зростання та дружній колектив.Для нас важливо : - Загальна фізична підготовка- Уважність до деталей- Стійкість до стресових ситуацій- Комунікабельність, порядністьВ нашій команді ти будеш : - Гарантувати безпеку гостей та співробітників магазину- Контролювати вхідну зону та касову зону- Врегульовувати конфліктні ситуації- Відповідати за збереження майна магазинуМи гарантуємо : - ОФІЦІЙНЕ працевлаштування- ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату- Отримання знань від досвідчених професіоналів- Перспективу КАР'ЄРНОГО зростання Твоя кар'єра чекає на тебе!Приєднуйся до команди професіоналів! Місце роботи - вул.

Соборна 16 (ЖК Щасливий, Петропавлівська Борщагівка)Телефонуйте : 099 923 67 87 Надія Потенційний кандидате!Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів.

Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу - не засмучуйтесь : )Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з'явиться у майбутньому - запропонуємо Вам її для розгляду.

Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява