Електрослюсар з ремонту і обслуговування КВПіА
Белоцерковская ТЭЦ, ЧАО
Белая Церковь, Киевская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : Освіта : н.вища, б.вища, п.вища. Бажано політехнічний ін-т.Умови роботи : повна зайнятість. Режим роботи : пон.-п'ятн.

з 07.30 до 16.00. Медичне страхування. Розвозка. Зарплата / аванс вчасно.Обов’язки : Проводить розбирання, ремонт без розбирання механізму кінематики і рухомої системи з використанням готових запасних частин, складання, регулювання і випробовування нескладних контрольно-вимірювальних приладів і механізмів.

Виконує нескладні слюсарні операції з обробкою деталей за 12 14 квалітетами (5 7 класами точності). Під керівництвом електрослюсаря вищої кваліфікації визначає несправності нескладних приладів, виконує нескладні монтажні роботи в схемах засобів теплотехнічного контролю і автоматики в умовах діючого тепломеханічного устаткування, а також прокладає і монтує лінії кабельних зв’язків, обробляє кінці кабелів, експлуатує кабельні потоки і кабельні напівповерхи.

Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності. Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява