Касир в гіпермаркет "Велмарт" (Індустріальна)
RetailGroup
Харьков, Харьковская область
6 годин тому
source : Jobs.org.ua

Гіпермаркет Велмарт пропонує вакансію касира.Компанія пропонує : - стабільну оплату праці 47 грн / годину),- графік 5 / 2,- перспективи зростання,- роботу в дружньому колективі.

Обов’язки : - контроль за проведенням розрахунково-касових операцій покупцем;- виконання стандартів в обслуговуванні покупців.

Вимоги- вміння спілкуватися з покупцями;- висока ступінь відповідальності;- можливість працювати до 23 : 00;- уважність.Якщо Вас зацікавила дана вакансія, і Ви відповідаєте вимогам, будь ласка, направляйте резюме із зазначенням побажань за рівнем заробітної плати.

Стандартний термін розгляду резюме 14 днів. Відсутність відповіді протягом двох тижнів означає, що, на жаль, на сьогодні у нас немає відповідних вакансій.

При цьому Ваше резюме буде збережено в нашій базі даних і якщо відповідна вакансія з’явиться в наступному, ми запропонуємо її Вам для розгляду

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява