Головний фахівець із закупівель ЗЕД (зернова / незернова сировина)
МХП, агроіндустріальний холдинг
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

МХП провідний агроіндустріальний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Наше бренд-портфоліо включає ТМ Наша Ряба , ТМ Легко , ТМ Бащинський та ряд інших.

Компанія має виробничі потужності у 14-ти регіонах країни, об'єднує більше 28 тисяч співробітників та присутня на ринках 80-ти країн світу.

Функціональні обов'язки : Виконання та контроль процесу закупівлі незернової та зернової сировини для виробництва комбікорму на внутрішніх та зовнішніх ринках.

Укладання зовнішньоекономічних та внутрішніх договорів, проведення тендерів, планування поставок продукції на виробничі підприємства Групи, складання та узгодження графіків поставок.

Забезпечення митно-транспортного управління відповідним пакетом документів та вихідною інформацією на імпортну продукцію.

 • Перевірка фінансових розрахунків по договорам, оформлення документів для проведення розрахунків. Контроль наявності та своєчасного надання необхідних бухгалтерських документів Вимоги до кандидата : Досвід роботи на аналогічній позиції від 1-го року Знання чинного законодавстві та нормативних актів, що регламентують зовнішньоекономічну діяльність України, Митний кодекс України, зарубіжне митне законодавство Орієнтація в особливостях валютного регулювання в зовнішньоекономічній діяльності, загальний порядок ввезення і вивезення ТМЦ, порядок здійснення платежів в іноземній валюті Знання видів зовнішньоекономічних операцій, структуру і зміст зовнішньоекономічних контрактів та внутрішньо-українських контрактів Англійська - Intermediate Аналітичне мислення, навики роботи зі значним обсягом інформації Досвідчений користувач ПК, MS Office, 1С Ми знаємо, що ти знайдеш у нашій компанії : Цікаві проекти, амбіційні задачі;
 • Динамічний розвиток - прокачаєш свої soft та hard skills; Офіційне працевлаштування; Конкуренту заробітну платню; Сучасний офіс формату Open space 2.

 • 0 (обирай - де в межах офісу працювати сьогодні!); Доступ до сучасної digital-платформи розвитку з електронною бібліотекою найкращої бізнес-літератури, online-майстерками та розвиваючими курсами;
 • Зручний корпоративний трансфер від чотирьох станцій метро (Житомирська, Видубичі, Виставковий центр і Дніпро) та ж / м Троєщина;
 • Сучасний корпоративний спортзал, стоматологічний та медичний кабінети у межах офісу та багато інших речей, покликаних турбуватися про комфорт та здоров'я наших співробітників.

  Разом робимо важливе! #СвітМожливостей

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява