Начальник відділу розгляду звернень платників податків Департаменту електронних сервісів ДПС
Нова державна служба України
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта : ступінь вищої освіти - не нижче магістра.Досвід роботи : досвід роботи на посадах державної служби категорій 'Б' чи 'В' або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

 • Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою. Посадові обов'язки- організація роботи щодо розгляду звернень (запитів) громадян, платників податків (платників єдиного внеску) та запитів на отримання публічної інформації у межах компетенції Департаменту;
 • надання індивідуальних податкових консультацій платникам податків у межах компетенції та розгляд індивідуальних податкових консультацій, наданих профільними підрозділами контролюючих органів в областях, м.
 • Києві та Офісу великих платників податків ДПС;- оперативного розгляду звернень, що надійшли з державної установи Урядовий контактний центр ;
 • перегляду рішень територіальних органів ДПС під час проведення процедури адміністративного оскарження;- погодження із заінтересованими структурними підрозділами ДПС проєктів наказів Мінфіну та проєктів наказів ДПС.
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

  Умови оплати праціПосадовий оклад - 11 000 гривень.Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року 889-VIII Про державну службу , постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами і доповненнями).

  За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці - премія. Термін подачі заявок : 2020-09-05

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява