Копірайтер (англійська мова)
Сool.club
Украина, Черкассы
3 днів тому
source : Jobs.ua

Потрібні Копірайтери для написання текстових робіт англійською мовою високого рівня грамотності.Віддалено. Можно без досвіду роботи.

Ваші обов&#;язки : написанняунікальних текстів, статей та академічних робіт на англійській мовісамої різної тематики і рівня складності (література, економіка,філософія, фінанси і т.

д.) по заданим вимогам і інструкціям. Наші вимоги : знання англійської на рівні достатньому для написання дійсно грамотних текстів! вміння дотримуватися інструкцій і термінів бажання працювати якісно і заробляти більше Буде плюсом : якщо ви знайомі з академічним стилем письма наявність навичок швидкого пошуку, аналізу інформації Варіанти співпраці : Full-time writers - 20-40 сторінок в тиждень по фіксованому графіку.

Є різні плюшки для фултайм райтерів : оплата відпустки, оплата витрат на спорт і техніку! Підійде як основна зайнятість.

Part-time writer -10-30 сторінок в тиждень за зручним для вас, заздалегідь узгодженимграфіком. Обов&#;язковими будуть кілька нічних змін в місяць.

Надбавка 30% за роботу в нічні години. Підійде як підробіток. Оплата за сторінку ( слів) в середньому $ 5 - $ 7, до $ 20 Чим більше і якісніше пишете, тим вище рейтинг і ставка оплати.

Чи готові спробувати ?!Запрошуємо зареєструватися у нас на сайті, написати успішно пробне есе і співпрацювати з нами за зручним для Вас графіком.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява