Квітникар (село Княжичі)
Камелия
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : жінки, чоловіки без досвіду роботи віком до 55 роківбажання працювати, відповідальне ставлення до роботиУмови роботи : Повний робочий день, офіційне оформлення згідно КЗпП України.

Перший місяць навчальний і випробний, ЗП в цей місяць 7000 грн.З другого місяця шестиденний робочий тиждень з 08 до 17.00 (година обіду).

Обов’язки : догляд за рослинами троянд, пасинковка, зріз та інші технологічні процеси, яким Вас навчають протягом першого місяця.

Робоче місце знаходиться в теплиці, у комфортній температурі. Іногороднім надається койко-місце у гуртожитку.Підприємство знаходиться в селі Княжичі, Броварського району, Київської області.

З Києва зі станції метро Лісова їзде розвозка через місто Бровари.За додатковою інформацією звертатися за телефонами в робочі дні з 09.

00 до 17.00 : 067 2354043,067 4036361, 044 3324533.Олексій ЯковичРозглядаємо кандидатів з усієї України.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява