Оператор виробничої лінії
Rost Retail
Львов, Львовская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо на роботу Операторів виробничої лінії на сучасне виробництво в м.Львів! Зарплата від 600 грн / зміна. Сучасний виробничий майданчик є одним з найбільш технологічно досконалих виробничих комплексів України, де одночасно проходить виробництво напоїв за трьома технологіями.

Що ми пропонуємо? - Стабільний графік роботи - Доплата за нічні зміни - Виплата заробітної плати 2 рази на місяць - Пільгове харчування на виробництві Що Вам потрібно буде робити?

 • налаштовувати та контролювати роботу виробничих ліній - вести технологічний процес виробництва - контролювати подачу продукції - контролювати вагу та якість виготовленої продукції - переміщати та складувати сировину та готову продукцію.
 • Чекаємо на Вас! Натисніть кнопку "Відгукнутися" та дізнайтесь про умови праці детальніше. Заповнюйте анкету прямо зараз, або телефонуйте : +38 (099) 450 04 10 +38 (067) 937 32 98 +38 (063) 640 34 50

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява