Головний спеціаліст Відділу аналізу діяльності суб’єктів електроенергетики
Нова державна служба України
Киев, Ukraine
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта (за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра)

Досвіду роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1Аналіз діяльності учасників ринку електричної енергії в межах компетенції Відділу.

2Збір, моніторинг та узагальнення щоденних, щомісячних (оперативних та фактичних), квартальних, піврічних та річних форм обов’язкової звітності постачальників універсальних послуг, електропостачальників, на яких покладено зобов’язання з надання універсальних послуг, що здійснюють постачання електричної енергії за вільними цінами, постачальника останньої надії , теплопостачальників, операторів систем розподілу.

3Аналіз інформації постачальників універсальних послуг, постачальника останньої надії , електропостачальників, на яких покладено зобов’язання з надання універсальних послуг, що здійснюють постачання електричної енергії за вільними цінами, операторів систем розподілу (за спожиту до 01.

01.2019 електричну енергію) щодо розрахунків споживачів з електроенергетичними підприємствами за спожиту електричну енергію та найбільших споживачів боржників.

4Аналіз інформації операторів систем розподілу щодо надходження коштів з оплати послуг за розподіл електричної енергії.

5Аналіз інформації теплопостачальних організацій щодо розрахунків споживачів за спожиту електричну і теплову енергію.

6Участь у формуванні інформаційно-аналітичних матеріалів, необхідних для робочих поїздок по Україні представників Уряду та керівництва Міненерго України в частині питань, які належать до компетенції Відділу.

7Підготовка матеріалів Голові Держенергонагляду та Першому заступнику Голови Держенергонагляду для участі у засіданнях і нарадах комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з питань, що належать до компетенції Відділу.

8Виконання інших функцій відповідно до доручень Голови Держенергонагляду і покладених на Відділ завдань.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

 • Посадовий оклад 8 500 грн.;
 • надбавки, доплати та премії (відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами))

  Термін подачі заявок : 2021-04-12

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява