Керуючий магазину електроніки та побутової техніки
COMFY
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Директор магазину COMFY це не стереотипний дятько з вусами, а реальный керівник НАМБЕР ВАН! Не віриш? Тоді приходь та сам переконайся, поспілкувавшись з колегами в магазині твого міста.

Нас в тобі точно зацікавить : Розуміння того, як збирати та керувати командою. Володіння підприємницьким хистом. Знання особливості світу домашніх гаджетів.

Володіння хоч невеличкий досвід на подібній посаді. Прагнення більшого і вміння бути натхненним ідеєю та запалювати нею оточуючих.

Розуміння як пов’язані між собою поняття асортименту, цін, формату та обороту. Розуміння термінів конверсія, виторг на одиницю сезонності, рейтинг, маржа та продуктивність.

Отримання задоволення від командних результатів та нових викликів. Коли ми підходимо один одному, то ділимось найціннішим : Можливістю навчатись та зростати всередині компанії.

Секретами світу національного ритейлу та як в ньому бути лідерами. Зрозумілими інструментами для планування кар'єри від стартової точки до Керівника Регіону.

Наші базові гарантії : Прозора система нарахування заробітної плати. Слідування КЗпП в усіх кадрових питаннях (оформлення, розрахунок, лікарняні та відпустки).

Слідування філософії піклування #МИзаТЕБЕ В роботі не без фану : в нас регулярні мотиваційні активності, розіграші, поїздки, челенджі та батли.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява