секретар судового засідання
Нова державна служба України
Тернополь, Тернопольская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта за ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю Правознавство , Правоохоронна діяльність або відповідного професійного спрямування.

Вимоги до компетентностіВільне володіння державною мовою Посадові обов'язки1. Здійснює судові виклики та повідомлення відповідно до процесуального законодавства.

 • Слідкує за поверненням розписок про вручення повісток про виклик до суду.2. Перед початком судового засідання перевіряє наявність та з’ясовує причини відсутності осіб, яких було викликано до суду, хто з учасників судового процесу бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції і доповідає про це головуючому;
 • встановлює їх особи, перевіряє повноваження захисників і представників, з’ясовує, чи вручено судові виклики та повідомлення тим, хто не прибув, і повідомляє причини їх неприбуття, якщо вони відомі.

  3. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами відповідно до вимог Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання.

  4. Виконує в судовому засіданні інші розпорядження головуючого, що стосуються розгляду судових справ (проваджень).5. Здійснює оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі.

  6. Підшиває до справи (провадження) в хронологічному порядку документи, додані до справи (матеріалів) в ході судового розгляду у порядку їх надходження, продовжує нумерацію аркушів справи (провадження) та опис документів, що містяться в справі.

  7. Здійснює своєчасну передачу документів для поштової відправки.8. Забезпечує ознайомлення учасників судового процесу (в тому числі підозрюваних, обвинувачених за місцем їх тримання під вартою) з матеріалами судових справ.

  9. Вносить достовірні відомості до Автоматизованої системи документообігу суду відповідно до наданих йому прав та функціональних обов’язків про розгляд справ та матеріалів, які знаходяться у провадженні судді.

  Можлива робота понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час, що передбачено ст.

  56 Закону України Про державну службу . Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтроково шляхом укладення контракту Умови оплати праці) посадовий оклад 4250,00 грн.

 • 2) надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів ;
 • 3) надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу . Термін подачі заявок : 2020-10-23

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява