Митний декларант
Юг-Контракт
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Юг-Контракт один з найбільших non-food дистриб’юторів, 25 років на ринку України. Компанія має мультипродуктовий портфель, до якого входять понад 20 тисяч SKU та більш ніж 200 брендів.

Запрошуємо в команду Митного декларанта. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ : Підготовка документів для митного оформлення (імпорт, експорт) Визначення кодів УКТЗЕД Робота з митними цінами, попередній прорахунок витрат Підготовка пакету документів для подальшої митної очитки Планування та контроль витрат з митного оформленняВИМОГИ ДО КАНДИДАТА : Досвід роботи від 2-х років на аналогічній посаді Знання основ митного оформлення в режимі ІМ 40, ЕК 10 Знання митного законодавства України Впевненні навички користування програмами MS Office Уважність, організованість, відповідальність, на хорошому рівні аналітичні здібностіМИ ПРОПОНУЄМО : Роботу в компанії з сильною корпоративною культурою, згуртованою командою, відкритими комунікаціями, налагодженими бізнес-процесами Офіційне оформлення з першого дня, відпустка 24 дні Конкурентну та регулярну заробітну плату Графік роботи пн-пт 9.

00-18.00, сб-нд та свята вихідні Комфортний офіс, можливість працювати частково віддалено в умовах локдауну.Надсилайте Ваше резюме, телефонуйте.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява