Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління з питань гігієни праці, розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму
Нова державна служба України
Харьков, Ukraine
5 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем молодший бакалавр або бакалавр.

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Своєчасне та об’єктивне розслідування нещасних випадків на виробництві, їх документальне оформлення та облік, виконання заходів з усунення причин нещасних випадків, ведення обліку актів за встановленими формами.

Ведення обліку аварій, нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналіз їх причин, підготовка пропозицій щодо запобігання таким аваріям і випадкам.

Формуванням звітності виробничого травматизму, нещасних випадків на виробництві, які підлягають спеціальному розслідуванню та аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті, та здійснення їх аналізу.

Участь у підготовці проектів наказів, розпоряджень, окремих доручень керівництва Управління Держпраці з питань, що відносяться до компетенції відділу.

Здійснення розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію, листів від підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування з питань, пов’язаних з діяльністю відділу.

Організація та проведення семінарів, нарад, конференцій; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із структурними підрозділами Управління Держпраці.

Здійснення інших повноважень, передбачених Положенням про відділ та визначених чинним законодавством.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

 • посадовий оклад 5500 грн., надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів ( із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-04-14

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява