Мерчендайзер (Голосіївський р-н)
Молокія
Киев, Киев
1 годин тому
source : Jobs.org.ua

Ми українська компанія із сімейною атмосферою експерт, який виробляє натуральні молочні продукти та бачить своє призначення в задоволенні потреб споживання безпечної їжі для сучасного та прийдешніх поколінь.

Компанія Молокія це велика сім'я, що вже близько 20 років проявляє свою любов до мільйонів українських родин, виготовляючи корисні молочні продукти з натурального молока.

 • Чому саме ми : - у 2019-му більше 2.000.000 сімей обрали продукцію Молокія ;- наша продукція без консервантів, стабілізаторів та рослинних жирів;
 • однією з найважливіших наших цінностей є здоров’я, ми піклуємося про наших клієнтів, тому наші продукти найвищої якості.
 • Ми в пошуку того, хто : - активний / мобільний;- орієнтується на результат;- акуратний та любить порядок;- має досвід роботи мерчендайзером (буде перевагою, але не обов’язковий).

  Чим ти будеш займатись : - відвідуванням точок;- викладкою товару;- ротацією товару на полиці;- контролем цінників;- фотозвітами.

 • Готові запропонувати тобі : - не нудну та динамічну роботу;- роботу з корисними та смачними продуктами, з якими буде приємно працювати;
 • можливість кар'єрного росту всередині компанії;- офіційне працевлаштування з оплачуваними відпустками та лікарняними;- доступ до корпоративного навчального порталу та онлайн бібліотеки;
 • компенсацію проїзду;- можливість купувати нашу продукцію за зниженою ціною;- вихідний у твій день народження;- подаруночки до свят;
 • графік Пн-Пт з 9 18, Сб з 9 13, вихідні неділя;- мотивацію 11 000 грн ;- територіально : Голосіївський р-н.Більш детально про нас : https : / / molokija.
 • com / https : / / www.facebook.com / molokija / https : / / www.youtube.com / channel / UCUWCHtLrHWnVEUCnS8SreCg

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява