Заступник керуючого магазином в гіпермаркет "Велмарт"
RetailGroup
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Заступник керуючогогіпермаркету ВЕЛМАРТ (м. Київ вул.Чорнобильська 16 / 80)Торгова мережа гіпермаркетів ВЕЛМАРТ одна з найбільших роздрібних мереж в Україні запрошує до своєї команди Заступника керуючого гіпермаркетуМи пропонуємо : - стабільну, цікаву роботу в сучасній та інноваційній компанії- своєчасну виплату заробітної плати 2 рази на місяць- підвищення заробітної плати в залежності від категорії на 10% і більше- можливість отримати премію за виконання показників- знижки на обіди та продукцію власного виробництв- реальні можливості кар'єрного та професійного розвитку- безкоштовне навчання за рахунок компаніїКлючові обов’язки : - організація і контроль торгових процесів- забезпечення якісного обслуговування покупців- вирішення різнобічних ситуацій на ТП- забезпечення виконання комерційних показників- взаємодія з контролюючими, перевіряючими органами- навчання та розвиток персоналу- ведення звітностіМи очікуємо : - вища освіта бажано профільна (комерційна, торгова, економічна)- досвід роботи заступником керуючого від 1 року- організованість, здатність швидко приймати рішенняМісце роботи : м.

Київ вул.Чорнобильська 16 / 80 ст.м АкадеммістечкоБільш детальна інформація за телефоном : 0674132405 Майборода Наталія ВладиславівнаДзвони зараз!Надсилай резюме!Ми чекаємо саме тебе!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява