заступник начальника юридичного відділу
Нова державна служба України
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогивища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

 • вільне володіння державною мовою Вимоги до компетентностіУміння працювати з комп’ютером : рівень досвідченого користувача;
 • досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), програмами графічного редагування; навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

  Необхідні ділові якості : уміння працювати в команді, орієнтованість на результат, комунікабельність.Необхідні особистісні якості : емоційна стійкість, врівноваженість, неупередженість, стресостійкість.

  Аналітичні здібності : здатність аналізувати великі об’єми інформації, робити висновки.Взаємодія : вміння визначати заінтересовані і впливові сторони, чітко і послідовно доносити думки, вести діалог.

  Відповідальність. Посадові обов'язкиНадає правову допомогу структурним підрозділам.Веде претензійно-позовну роботу.Представляє інтереси регіонального відділення Фонду державного майна України по м.

  Києву в судах, господарських судах та інших державних і громадських організаціях при розгляді правих питань.Здійснює роботу з добровільного та примусового виконання судових рішень.

  У разі відсутності начальника відділу виконує його посадові обов’язки.Здійснює правову оцінку проектів актів організаційно-розпорядчого характеру, договорів та інших документів відповідно до чинного законодавства.

  Забезпечує підготовку та своєчасне подання звітності з питань, що належать до компетенції відділу.Розглядає листи, скарги, звернення громадян та юридичних осіб.

  Готує проекти відповідей на запити органів виконавчої влади, підприємств, організацій та громадян з питань, що стосуються його компетенції.

  Бере участь у засіданнях конкурсних комісій структурних підрозділів.Розглядає проекти нормативно-правових актів, договорів, інших документів та готує пропозиції до них.

 • Розглядає листи, скарги, звірення громадян та юридичних осіб. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства Умови оплати праціпосадовий оклад 6700,00 грн;
 • надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами);
 • надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ). Термін подачі заявок : 2020-11-02

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява