Монтажник РЕА 3 розряду
Ajax Production
Киев, Киев
18 годин тому
source : Jobs.org.ua

Ми Ajax Systems, українська компанія, що з 2011 року розробляє та виробляє бездротові системи безпеки Ajax із можливостями розумного дому.

У своїх пристроях ми об'єднали сучасні технології, власні ноу-хау та стильний дизайн. Сьогодні Ajax захищає 600 000 користувачів у понад 100 країнах світу та є найтитулованішою серед бездротових систем безпеки в Європі.

Наше виробництво розташовано в Києві за адресами : вул. Скляренка, 5 та вул. Бориспільська, 9. Тут всі наші пристрої монтують, тестують, пакують і відправляють до країн призначення.

Ми багато працюємо над тим, щоб умови роботи відповідали міжнародним стандартам в частині управління якістю, безпеки на робочому місці, охорони здоров’я та навколишнього середовища.

На виробництві ми встановили сучасні SMT- та конвеєрні лінії, автоматизували ключові процеси і постійно нарощуємо потужності.

Роботу виробництва забезпечують три департаменти : монтажу, напівфабрикату та готового продукту. А також експериментально-технологічний відділ та відділ контролю якості.

У департаменті монтажу відбувається монтаж компонентів на плати. Команда департаменту працює з двома видами монтажу : поверхневим і наскрізним.

Поверхневий монтаж здійснюється автоматично. Наскрізний виконується вручну. Але кожна плата обов’язково перевіряється на якість пайки.

Також у департаменті здійснюється нанесення захисного шару на плати : роботизовано і вручну.Наразі у нас відкрита вакансія Монтажник РЕА на дільницю наскрізного (вивідного) монтажу.

Основні вимоги : - Середньо-спеціальна освіта (молодший спеціаліст)- Знання елементної бази (резистори, транзистори і тд.

методів і способів монтажу складних блоків, вузлів, модулів на платах з монтажними та принциповими схемами.- Уміння користуватися паяльною станцією, вимірювальним обладнанням.

 • Досвід роботи на аналогічній (або близькій) посаді від 1 року. Якщо немає досвіду але є велике бажання паяти також дзвоніть! : )Основні обов’язки : - Монтаж dip (вивідних) компонентів на друковану плату згідно вимог (в роботі більше 50 різних плат для пристроїв Ajax);
 • Контрольний огляд плати після запаювання.Ми пропонуємо : - Розташування виробництва за адресою вул. Семена Скляренка, 5 (Куренівка) та Бориспільська, 9 (Радіозавод)- Графік роботи : понеділок-пятниця 9 : 00 18 : 00.
 • Закріплене робоче місце, зручний спец. одяг- Можливість професійного та кар'єрного росту- Корпоративна культура на основі здорового глузду- Дружна команда і адекватне керівництвоРобота на нашому виробництві це можливість стабільного заробітку, а також росту з робочої спеціальності до керівної посади в компанії.
 • Ми сприяємо розвитку людей у напрямках, які їх цікавлять, тому кожен має шанс реалізувати себе як спеціаліста.Зростайте разом з нами, станьте частиною міжнародної команди, яка створює в Україні розумний й корисний продукт світового масштабу.

  Відгукуйтесь на вакансії. Тут і зараз.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява