Front-end Developer
Sii
Odesa, UA
18 годин тому
source : Just Join IT

NodeJS (nice to have)

SCSS (regular)

JavaScript (advanced)

Opis stanowiska :

Poszukujemy doświadczonych Front-end Developerów, którzy dołączą do naszego Centrum Kompetencyjnego Digital, gdzie zajmujemy się dostarczaniem aplikacji webowych i mobilnych.

Nasze projekty prowadzone są w metodologii Agile : SCRUM / Kanban oraz pracujemy w Jira, GIT. Stosujemy code review, pair programming.

W dziale mamy szeroki wachlarz projektów w których wykorzystujemy m.in. SCSS, Dockera, AWS, Azure i wiele innych.

Twoje zadania :

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących rozwiązań w aplikacjach
  • Współpraca z zespołem programistów oraz QA
  • Dbałość o jakość kodu oraz całego produktu
  • Dokumentacja tworzonych rozwiązań
  • Twoje umiejętności :

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript / TypeScript
  • Dobra znajomość HTML5 / CSS3 / SCSS
  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków : Angular, React, Vue lub Node będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i kwalifikacji
  • Umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Повідомте про це