Інженер з охорони праці
УКРОЛИЯ, ООО
Полтава, Полтавская область
21 годин тому
source : Jobs.org.ua

Компанія УКРОЛІЯ - драйвер ринку високоолеїнових та органічних олій в Україні. Запрошує до нашої дружньої команди Інженера з охорони праці.

 • Вимоги : - Досвід роботи на аналогічній посаді- Знання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту та охорони навколишнього середовища- Вимоги стосовно складання регулярної звітності про вжиті і заплановані заходи з охорони праці;
 • Національний та міжнародний досвід із дотримання вимог безпеки праці.Обов'язки : - Контроль за дотриманням вимог з охорони праці, пожежної, техногенної безпеки та охорони навколишнього середовища.
 • Підготовка проектів наказів, розпоряджень, розробка планів заходів, графіків, інструкцій, положень з питань охорони праці, пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту та екології - Отримання дозвільно-погоджувальної документації для підприємства у галузі охорони праці, пожежної безпеки та екології.
 • Робота з органами держ.нагляду під час проведення перевірок підприємства- Організація проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, пожежної та техногенної безпеки для працівників підприємства- Організація проведення періодичних мед.
 • оглядів, атестації робочих місць із шкідлими умовами праці- Участь у роботі комісії з розслідування нещасних випадків на виробництві- Організація та ведення обліку показників у галузі екології, складання статистичної та податкової звітності- Забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та інш.

  Ми пропонуємо : - офіційне працевлаштування згідно з трудовим законодавством України- графік роботи з 8 : 45 до 17 : 00- трансфер до місця роботи і з роботи службовим транспортом- веселі корпоративи та приємні подарунки- Комфортне місце роботи у сучасному офісі за адресою : с.

  Чернечий Яр, Диканський р-н, Полтавська обл.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява