Водій-автобуса категорії D, Чехія
Martin
Украина, Черкассы
4 днів тому
source : Jobs.ua

Водій-автобуса категорії D, Чехія.Чеська транспортна фірма оголошує набір працівників на посаду водія автобуса.Чоловіки та жінки до 58 років.

Є можливість допомогти людям, які на даний момент перебувають в Чехії та мають тільки закордонний паспорт та посвідчення водія категорії D, С+Е.

гр. України), вакансія під оформлення робочої візи на один рік з продовженням на території Чехії.Посвідчення водія європейського зразка з відкритими категоріями С, або D (категорія С або D відкрита до 2008)Якщо немає коду 95, компанія може організувати для Вас (короткий) курс в Чехії, але тільки для водіїв, які отримали посвідчення водія категорії С або D до 2008 рокуДля тих, хто має посвідчення водія після 2008 року з категоріями С або D, можливе теж навчання (розглядаємо індивідуально)Робота на комфортабельних автобусах (Setra)Зарплатня : в середньому 42 000 Kč брутто на місяць, залежить від стажу роботи в компанії.

Житло : перші півроку оплачує роботодавець. Чудові умови.Соц. Пакет, пенсійне, медичне страхування тощо оплачує роботодавець.

Офіційне працевлаштування з отримання ВНЖ у Чехії.Є можливість оформлення пакета документів для отримання робочої картки на 2 роки.

Робоча віза)Після 6 відпрацьованих місяців, можливе оформлення документів щодо возз'єднання сім'їЛюдей із паспортами ЄС або хто має ПМП (trvalý pobyt), працевлаштовуємо протягом 1-2 днів без жодних витрат.

Допомагаємо при зміні роботодавця (трудові карти) та юридично представляємо ваші інтереси в державних установах Чехії....245 viber

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява