Електрик
Артон, ЧП
Черновцы, Черновицкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Умови роботи : повна зайнятість, офіційне працевлаштування, соц.пакет.Обов’язки : - Забезпечує підтримання справного стану, безаварійної і надійної роботи обслуговуваних пристроїв та електроустаткування.

 • Здійснює монтаж нових електричних мереж.- Проводить планово-попереджувальний ремонт (ППР) електричної частини устаткування згідно графіка ППР.
 • Виявляє причини зносу, вживає заходи щодо їх попередження та усунення.- Забезпечує правильну експлуатацію, своєчасний якісний ремонт відповідно до інструкцій з технічного обслуговування, діючих технічних умов і норм та обслуговування трансформатора ТП-2 і електричних мереж підприємства.
 • Ліквідує несправності в роботі пристроїв, їх ремонт, монтаж та регулювання.- Дотримується правил внутрішнього розпорядку цеху та режиму роботи.
 • Дотримується правил охорони праці, техніки безпеки і пожежної безпеки згідно діючих інструкцій.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява