Особистий водій керівника
SOVA*jewelry house
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ювелірний дім SOVA один з лідерів ювелірного ринку України, провідний національний виробник, дистриб’ютор і роздрібний оператор ринку ювелірних виробів з 20-річною історією запрошує особистого водія керівника.

У нашій Компанії Вас очікує гідна оплата праці, поважна, дружня і творча атмосфера, сприятливі умови і підтримка для впровадження нових ідей та ініціатив, а також можливості для професійного і кар'єрного розвитку.

Вимоги : Обов’язковий досвід роботи з першими особами компанії! Досвід водіння машин представницького класу. Добре знання міста Києва та околиць.

Відповідальність, педантичність, вміння дотримуватися конфіденційності отриманої інформації. Здатність виконувати різноманітні доручення.

Добре розвинені комунікаційні навички. Готовність до ненормованого робочого дня. Інтелігентність, акуратність, охайний вигляд.

Обов’язки : Поїздки на особистих автомобілях керівника по Києву. Виконання особистих / службових доручень керівника. Забезпечення коректного, професійного водіння.

Ведення обліку фінансових витрат і оптимізація витрат на автомобіль. Перевірка технічного стану автомобілів перед виїздом і після проходження заданого маршруту.

Контроль своєчасного проходження технічного огляду. Підтримка чистоти і технічної справності автомобіля. Своєчасна звітність за витрачені ПММ по маршруту слідування.

 • Компанія гарантує : офіційне працевлаштування; дотримання всіх вимог КЗпП; унікальну корпоративну культуру з атмосферою взаємної поваги;
 • професійне навчання і розвиток; високий рівень доходу; компенсаційний пакет (в т.ч. медичне страхування); значні корпоративні знижки на наші вироби.

  Надсилайте, будь ласка, Ваше резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати. Відправляючи своє резюме нам, Ви автоматично даєте свій дозвіл на обробку Ваших персональних даних з метою підбору персоналу в нашу компанію.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява