Менеджер з продажу
Kidigo
Киев, Киев
13 годин тому
source : Jobs.org.ua

Наша компанія Дукор виробляє та імпортує дитячо-спортивне обладнання і звукоізоляційні матеріали.На ринку ми з 2009 року і є професіоналами своєї справи.

Наша компанія один з лідерів ніші і маємо велику базу задоволених клієнтів.На сьогодні у нас вільна 1 вакансія партнера з продажу та роботи з клієнтами.

У нашому колективі працюють люди з великим досвідом і є фахівцями своєї справи. І тому, ми шукаємо людину, яка хоче стати частиною професійної команди.

Ми цінуємо наших співробітників і завжди заохочуємо за їх досягнення приємними умовами роботи.Як Ви зможете у нас заробити?

 • Гарантована ставка 10 000 грн (на випроб. термін 13500 + 2% від продажів);- Ви зможете заробити від 2% до 4% від обороту, верхньої межі заробітку немає (цьогорічний максимум становив 65 тис.
 • грн);- Знайти потенційних клієнтів (холодні і теплі дзвінки, KPI (показники ефективності) 30 холодних дзвінків, 10 зустрічей на місяць).

 • Що необхідно буде робити : - Вибудувати довгострокову роботу з клієнтами;- Проводити роботу з дистриб’юторами;- Обробляти вхідні дзвінки від клієнтів;
 • Виїжджати у відрядження для проведення зустрічей (працюємо по всій Україні).- Вести звітність в СRM, проводити аналіз виконаної роботи.
 • Список невеликий, але зусиль потрібно докласти чимало.Ми готові тобі запропонувати : - Надамо всі інструменти для продажів;
 • Компанія оплачує транспортні витрати для проведення зустрічей і презентацій;- Офіційне працевлаштування, відпустку і лікарняні оплачувані.
 • І це всього лише частина того, що отримують наші співробітники. Якщо ми з тобою спрацюємось і зрозуміємо, що готові тебе взяти в довгий шлях ти будеш приємно здивований, тим, що ми можемо запропонувати крім перерахованого вище.

  Керівник компанії завжди відкритий до нових ідей. В рамках компанії 3-е наших колег змогли реалізувати свої проекти.Бажано наявність авто.

  Якщо не передумав досягати високих результатів разом з нашим відділом продажів відправляй своє резюме!Наші сайти : https : / / Kidigo.

  com.ua https : / / tecsound.com.uaМи у соцмережах : https : / / www.facebook.com / kidigo2018https : / / www.facebook.com / tecsound.

  com.ua / https : / / www.instagram.com / tecsound tm / https : / / www.instagram.com / kidigo tm /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява